Login

Lost your password?
Don't have an account? Sign Up
Kaliteli Uzman Hizmet

Mertur Kapı Bariyer Sistemleri

otomatik-kapi

MERTUR OTOMATİK KAPI sistemleri kurulduğu yıldan itibaren sektörde en büyük gelişimi göstermek için yeniliklerine hiç ara vermeyen bir şirket olmayı amaçlamıştır. İçeriğinde bulunan bariyer, fotoselli kapı, seksiyonel kapı, kepenk, sürgülü kapı, dairesel kapı sistemleri üzerine uzmanlaşmış ekibimizle benimsediğimiz kaliteden ödün vermeden teknolojinin en güncel halini benimseyerek sektörde istikrarlı ilerleyişimize devam ediyoruz. İş alanımızı genişletmek ve sektörel anlamda kurumsallıkta gelişimin son noktasına ulaşmak nihai hedefimiz.

  • Kaliteli ve Orjinal Ürün Hizmeti
  • %100 Müşteri Memuniyeti
  • Profesyon Hizmet Anlayışı
  • Hijyen Kurallarına Uygun Çalışma
İstanbul Anadolu yakasında konumlanmış olup,özellikle İstanbul ilimiz olmak üzere siz değerli müşterilerimize daha rahat ve güvenli girişler sağlamayı amaç edinmiş uzmanlaşmış ekibimiz, motorlu teknik servis desteği ile 7 24 hizmet vermeye devam ediyor. İtalyan ve Taiwan menşeili, kaliteli ürünler ile ihtiyacınıza yanıt veren dinamik ekibimiz proje başlangıç aşamasından montaj sonrası servis – bakım ve onarımınıza da kesintisiz çözümler sunuyor.
Misyonumuz sadece en kaliteli ürünleri sunmak değil, deneyimlerimiz ile hayatı kolaylaştıran,doğru ve güvenilir işlere imza atarak müşterilerimize en iyi hizmeti yansıtmaktır. Olanaklarımızın üzerine eklediğimiz en güncel gelişmeler ve uzmanlaşmış ekibimizin tecrübeleriyle oluşturmuş olduğumuz sağlam rekabet ve sağlam hizmetimizden memnun kalacağınızdan eminiz.

Başarılarımız

Mertur Kapı Bariyer Olarak Müşterilerden Aldığımız Geri Dönüşlere Göre Kadro Yeteneklerimiz.

Profesyonellik
95%
Müşteri Memmuniyeti
94%
Tasarım ve Montaj
96%
Servis Hizmeti
99%
Uzmanlık ve Deneyim
97%